ZEYTİNBURNU Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Veliefendi Evden Eve Nakliyat

ev taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Zeytin burnu nakliyat ile hızlı taşınmanın keyfini yaşayın….
iSTANBUL ZEYTİNBURNU bölgesinde uzun yıllardır nakliye ve taşımacılık konusunda deneyimli ekip kişilerle beraber evden eve nakliyat sektöründe yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerinin bize vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimizden aldığımız referanslarla firmamız her geçen gün daha da büyümektedir.


Eşyalarınızın paketlemesi şu şekilde olmaktadır?
Taşınma işlemlerinde nakliyat konusunda profesyonel ekipler ile eşyalarınız kırılmadan, zarar görmeden taşınmaktadır. Eşyalarınızın paketleme için; taşınma esnasından çarpmalardan dolayı ortaya çıkabilecek hasarları engellemek ve tek seferlik kullandığımız karton kutular ve ambalaj kağıtlarını kullanarak içiniz çok rahat bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesini izleyebilirsiniz. Ayrıca İSTANBUL ZEYTİNBURNU evden eve taşımacılık bölgesindeki kurumsal firmamızın eşyalarınızı taşırken en büyük dikkat etiği nokta eşyaları garanti altına almaktır. Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı olup herhangi bir hasar karşısında sigortamız karşılamaktadır.

Bizimle iletişime geçmeniz çok kolaydır….
Sizler de İSTANBUL merkezinde ev taşıma hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gerekenler….
İlk önce bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Sonrasında ise ücretsiz expertiz gönderilip gerekli inceleme yapılıp en uygun fiyat ile anlaşılıp belirlediğiniz tarih ve saat de taşınacağına sizlerle beraber karar verilir.

Hakkımızda


ZEYTİNBURNU'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Adresimiz


ZEYTİNBURNU Evden Eve Nakliyat

Beştelsiz Mahallesi, Bağiçi Sk. No:3, 34020

ZEYTİNBURNU / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : info@dengenakliyat.com