ZEYTİNBURNU Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Veliefendi Evden Eve Nakliyat

ev taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Zeytinburnu ofis nakliyesi ile ofis taşınma işleminiz….

Zeytinburnu ofis taşıma işleminiz de bizleri tercih ettiğiniz de ilk olarak sizlerle kurmuş olduğumuz iletişimle taşınma gününüzü detaylı olarak konuşarak ücretsiz bir expertiz ekibimizi göndeririz. Expertiz ekibimiz uygun bir gününüzde gelip taşınacak olan ofis eşyalarınızın planını tutar ve sizlere kısa bir bilgi verilir. Kurulumuzun da kararı ile aynı gün içerisinde tekrar sizleri arayıp uygun bir maliyet konusunda anlaşılır. Anlaşmaya varıldığı zaman istediğiniz gün saat de deneyimli ekiplerimiz ve deneyimli ustamız o gün ofisinize gelir.

Zeytinburnu ofis nakliyesi ofis eşyalarınızı düzenli olarak ve kaybolmadan taşır….

Deneyimli ekiplerimiz anlaşıldığı gün ve saat içinde ofisine gelip taşınacak olan eşyalarınız için ilk önce parçalara ayrılacak olan eşyalarınız dikkatlice çıkarırlar. Daha sonra tüm taşınacak ofis eşyalarınızı paketleyip uygun aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirirler. Ayrıca personellerimiz ofis eşyalarınızın üzerine adınızı yazarak, kaybolma gibi sorunlarla karşılaşma durumunda kalmamanız için önceden bunu yapmaktayız. Eşyalarınız söylediğiniz yeni ofisinize aracımız sorunsuz teslimat yapmak için yola çıkar.

Ofis eşyalarınız güvenli bir şekilde sizlerin söylediği yere zamanında ve güvenli bir şekilde teslimat yapmaktayız…

Zeytinburnu ofis nakliyesi ile yaptığımız işimizde taşınmanız başlamadan önce araçlarımız düzenli olarak denetim geçip temiz bir şekilde gelmektedir. Taşınma sırasında tüm olumsuzları düşerek planlı bir şekilde ofis taşımanızı gerçekleştiririz. Ofis taşıma işleminiz aynı gün içinde başlayıp aynı gün içinde de bitmektedir. Sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirerek hiçbir şekilde sonradan ek ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli, güvenilir, hızlı bir ofis taşıma gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Zeytinburnu nakliyat olarak ofis taşıma konusunda bir çok kurum ve kuruluşlardan kazandığımız memnuniyet ile deneyimimiz her geçen gün daha artmaktadır. Biz ofis taşıma konusunda kendimize güveniyoruz ve sizleri de asla pişman olamayacağınız bir ofis taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Hakkımızda


ZEYTİNBURNU'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Adresimiz


ZEYTİNBURNU Evden Eve Nakliyat

Beştelsiz Mahallesi, Bağiçi Sk. No:3, 34020

ZEYTİNBURNU / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : info@dengenakliyat.com