ZEYTİNBURNU Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat

Veliefendi Evden Eve Nakliyat

ev taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Şehirlerarası taşımacılık ile bizlere güvenebilirsiniz..
Zeytinburnu Nakliyat, İstanbulda şehirlerarası hizmetini gerektirdiği şekilde değerli müşterilerimiz için sağlamaya çalışmaktadır. Zeytinburnu evden eve nakliyat olarak şehirlerarası hizmetimiz ile sizlere en kapsamlı eşyalarınıza sigorta hizmeti ve tam teşekküllü ambalajlama yapmaktayız. Ayrıca şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri arasında parça eşya taşıma hizmetimiz de vardır.
Şehirlerarası taşıma hizmetimiz ile …
Taşınmak isteyen müşterilerimiz için eşyalarınızı, kendi eşyamızmış gibi hızlı ve güvenli bir biçimde yeni adresinize taşıyoruz. Size göndereceğimiz taşıma experimiz ile beklentilerinizi öğrenerek, taşımanın hangi noktalardan yapılacağının planını yapar, kaç tane personelin geleceğini, asansör hizmetinin olup- olmayacağını gibi titiz bir şekilde planını yapmaktayız. En son olarak taşıma expertimiz taşınmanın koşullarını, eşyalarınızın sigortalı olacağını ve en uygun fiyat miktarını sizlere bildirir. Anlaşmamız halinde taşınma süreciniz başlamış olur.

Şehirlerarası taşınma işleminde sizlerden beklediğimiz….

Taşınma işlemine başlamadan önce öncelikle para, ziynet ve manevi değeri yüksek olan değerli eşyalarınızı yanınızda bulundurmanız sizler için daha iyi olacaktır. Taşıma günü, gıda, yiyecek gibi ve temizlik malzemelerini önceden bir kenara koyarak gelen personelleri bilgilendirmeniz daha yararlı olacaktır. Taşınma günü herhangi bir aksilik ile karşılaşmamak için yönetimi önceden bilgilendirme, giriş çıkış saatlerine uygun firmamızı bilgilendirerek sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz.

Şehirlerarası taşımacılık işlerinizde sizlere yapacağımız ücretsiz plan ve en uygun maliyet ile bizleri aramadan karar vermeyin.

Hakkımızda


ZEYTİNBURNU'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Adresimiz


ZEYTİNBURNU Evden Eve Nakliyat

Beştelsiz Mahallesi, Bağiçi Sk. No:3, 34020

ZEYTİNBURNU / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : info@dengenakliyat.com